Dobrý deň, vítame Vás na našich stránkach o zdravom chudnutí bez diét a zdravom životnom štýle. Pomôžeme a poradíme aj Vám, ako zdravo a prirodzene vyčistiť organizmus, redukovať hmotnosť a zároveň si zlepšiť svoju kondíciu aj zdravie.

Zdravie je najvyššia hodnota a je len na Vás ako sa k nemu správate!

Používame tri základné zásady, ktoré existujú, ako získať pohodlne, zdravo a efektívne vysnívanú postavu a schudnutie svojich klientov - bez hladu, bez počítania kalórií a bez následného "jo-jo efektu".

Najdôležitejší je vždy príklad, konkrétna prax. Tu môžete vidieť niekoľko výsledkov použitia našich programov. Toto je len zlomok našich klientov, ktorým sme pomohli schudnúť od pár kíl po 50 kg a viac - práve toľko, koľko oni chceli.

Prečo chudnúť?

Prečo vlastne chudnúť? To je dobrá otázka. Sú ľudia, ktorým z estetického hľadiska nemusí vadiť, že sú obézni a nevidia teda dôvod, prečo by sa mal "trápiť" s diétami a chudnutím. Ak máte naozaj len nejaké to kilo navyše, skutočne sa nemusíte trápiť. Pokiaľ sa ale Vaše BMI pohybuje v oblasti obezity, nie je problém len estetický, ale rozhodne aj zdravotný a to je potrebné riešiť určite. Epidémia obezity s prihliadnutím na jej rizikové faktory a vôbec, udržanie rozumnej hmotnosti sa stáva skôr otázkou prežitia človeka.

Pravda je niekde inde

Nezáleží na tom, aký je momentálne mesiac. Nezáleží na tom, aké je ročné obdobie. Prečo? Pretože je úplne zbytočné čakať na niečo, čoho môžete dosiahnuť už skôr. Chcete žiť s nadváhou niekoľko ďalších týždňov, mesiacov alebo aj rokov, kým nepríde Váš čas?

Vďaka tomu, že schudnete, môžete nosiť oblečenie o niekoľko čísel menšie, ktoré Vám bude viac sedieť a hlavne v ňom budete atraktívnejší ...
A tento pocit je na nezaplatenie.

Nech teda máte na chudnutie akýkoľvek dôvod, je dôležité si uvedomiť, že je skutočne možné úspešne znížiť hmotnosť a hlavne dlhodobo až celoživotne si ju udržať. Máme jednoduché riešenie a sme pripravení pomôcť aj Vám!

Ako začať

Znie to veľmi jednoducho. Stačí jesť nízkotučné jedlo, cvičiť a kilá pôjdu ľahko dolu. Než to však sami skúsite! Objavuje sa jedna prekážka za druhou a často svoje úsilie vzdáte bez toho, aby ste si to uvedomili. U nás, ale so svojím problémom nie ste sami, máme jednoduché revolučné riešenie. V Českej republike je 21% mužov a 31% žien obéznych. Keď spočítame nadváhu a obezitu, vyjde nám u žien alarmujúce číslo 68% a u mužov dokonca 72%. Výskyt obezity a nadváhy je u nás vyšší ako v európskom priemere.

Isté však je, že väčšina z nás sa cíti dosť zmätene, keď sa chceme orientovať v diétach a chudnutí. A niet divu - v televízii, časopisoch a proste všetkých médiách sme doslova bombardovaní najnovšími metódami na chudnutie, ktoré „zaručene fungujú“. Reklamy nám väčšinou nahovárajú, že pri týchto metódach nemusíme takmer nič, a že bez problémov získame lepšiu postavu za pár týždňov apod. Ako je teda možné, že stále priberáme a priberáme? Že by snáď tieto jednoduché metódy nefungovali?

Skvelá správa je to, že väčšina diét je navrhnutá tak, aby človek trávil väčšinu času v kuchyni. Je to finančne a časovo náročné, je potrebné si neustále počítať kalórie a navyše sa trápite tým, že nemôžete jesť to čo máte radi.

Veríme, že nechcete žiť a chudnúť takýmto spôsobom, aby ste dosiahli svoju vysnívanú postavu, pretože týmto spôsobom sa človek nedokáže dlho stravovať. Vôľou schudnete určite nejaké to kilo, ale tiež to naberiete následne späť.

Určite Vám je to povedomé ...

Máme jednoduché, lacné, účinné a zároveň zdravé riešenie. Čo od nás môžete očakávať:

+ NAVIAC

Každá cesta začína prvým krokom. Ak tento krok neurobíte, nikdy nebudete chudí a mať atraktívnu postavu.

Poraďte sa s vyškoleným poradcom na výživu a chudnutie za za 20€ ÚPLNE ZADARMO!

Spolupracujeme len so záujemcami staršími 18 rokov.

Ochrana osobných údajov, informácie o firme

P.S.: Nezabudnite, že rada s vyškoleným poradcom na výživu a chudnutie je zadarmo. Vyplnenie a odoslanie dotazníka je nezáväzné. Nemôžete tým nič stratiť, jedine nadbytočné kilá.

Copyright - všetky práva vyhradené. Používanie akýchkoľvek častí tejto
prezentácie je možné výhradne po predchádzajúcom súhlase PZD s.r.o.
PZD s.r.o., 82102 Bratislava, Drieňová 34, ičo: 44478259
Rýchlosť redukcie váhy je individuálna.